SUNROOF

Zastępuje tradycyjny dach. Chroni, izoluje, wentyluje budynek i zasila go energią pochodzącą z promieniowania słonecznego. Uzupełnia architekturę domu i zapewnia nowoczesny, piękny design..

Nasza firma to 

Dopasowanie do potrzeb klienta

Instalatorzy z wieloletnim doświadczeniem

Setki realizacji na terenie Polski

Ekonomia dachu solarnego

Najnowsza technologia SunRoof, wykorzystująca całą powierzchnię dachu do produkcji prądu, maksymalizuje korzyści z inwestycji w energię odnawialną.

Uzyskujesz 100% darmowego prądu wystarczającego do korzystania ze wszystkich urządzeń elektrycznych, ogrzewania domu i ładowania samochodu elektrycznego.

Uniezależniasz się od stale rosnących cen prądu i zapewniasz sobie własne źródło zasilania. Połączenie wysokiej wydajności dachu i niezwykle lekkiej, kompaktowej konstrukcji solarnej czyni dach SunRoof wyjątkowy pod wieloma względami.

Bezkonkurencyjny projekt

Zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających klientach, którzy urzeczywistniają marzenia o idealnym domu i pięknej architekturze.

Design in Sweden – to synonim stylowej, nowoczesnej i prostej konstrukcji, maksymalnie skracającej czas montażu. Szwedzki styl to zasługa nie tylko najwyższej jakości materiałów, ale też tego, jak potrafimy komponować je ze sobą.

 Z SunRoof uzyskujesz efekt unikatowego dachu bez kompromisów na nieatrakcyjne instalacje solarne, zaburzające Twój idealny projekt domu. Dzięki precyzji wykonania, dachy SunRoof charakteryzuje wyjątkowa trwałość, potwierdzona dożywotnią gwarancją. 

 

Ekologia

SunRoof to najbardziej ekologiczny dach na świecie. O najmniejszej emisji CO2 i całkowicie bio degradowalnej konstrukcji. Jest to najważniejszy krok do ekologicznego, inteligentnego zarządzania Twoimi potrzebami energetycznymi.

Dach 2 w 1 – Poznaj technologię przyszłości.

Dach 2 w 1 – Deweloper / Architekt

Dla Deweloperów

Dachy solarne SunRoof idealnie wpisują się w najnowsze trendy ekologicznego budownictwa. Wspólnie możemy tworzyć miejsca komfortowe i przyjazne mieszkańcom oraz środowisku.

Dach solarny dla biznesu to darmowa “zielona” energia elektryczna, pokrywająca większą część zapotrzebowania na prąd i dająca gwarancję obniżenia kosztów prowadzonej działalności. Nabywcy nieruchomości coraz częściej kierują się też kryterium ekologicznym. 

Współpracujemy już z developerami z całej Polski. Coraz więcej developerów może pochwalić się dachami solarnymi firmy SunRoof w swoim Portfolio. Budując osiedla warto pomyśleć o wyglądzie dachów na takim osiedlu i korzyści z nich.

SunRoof to idealne rozwiązanie dla wspólnot mieszkaniowych i spółdzielni. Dach solarny działa jak elektrownia zaspokajając zapotrzebowanie na energię dla części wspólnej budynków wielorodzinnych.

Szybciej sprzeda się dom samowystarczalny z fotowoltaiką i elektrycznym systemem grzewczym Red Snake. Zainteresowanie na takie połączenie jest coraz większe.

Rolnictwo

Wydatki na energię elektryczną to jedne z największych kosztów prowadzenia gospodarstwa rolnego.

Dach SunRoof, dopasowany do indywidualnych potrzeb gospodarstwa rolnego, pozwala znacząco obniżyć koszty zużywanej energii. Dodatkowo, własna elektrownia chroni przed awarią sieci i pozwala korzystać z wcześniej wyprodukowanych nadwyżek.

 Plan jest taki aby w przyszłości każdy dach był dachem solarnym i produkował tyle prądu, aby pokryć zapotrzebowanie na energię w całym domu.

 

Zwiększ wartość swojego domu

Dach SunRoof to inwestycja, która znacząco podnosi wartość nieruchomości.

Zrezygnuj z rachunków za prąd

SunRoof generuje własną energię elektryczną w 100% pokrywającą Twoje zapotrzebowanie na prąd, również do ogrzewania domu. 

Zarządzaj energią w swoim domu

Dach solarny jest bazą infrastruktury SunRoof SMART HOME READY. Kontroluj produkcję i zużycie energii.

Chcesz poznać dokładną wycenę ?
Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację
+48 795 250 960 – cała Polska